Jdi na obsah Jdi na menu
 


Február 2009    
31.01 01.02    
07.02 08.02    
14.02 15.02 Cena Popradu - memoriál F. Lutza   50m
21.02   Cena mesta Humenné - 9.ročník 25m
28.02   Pohár primátora mesta Púchov             preteky zrušené 25m Puchov
       
Marec 2009    
07.03   Jarné majstrovstvá BaOPZ - dlhé trate "A", "B", "J+S" 25m Blava
07.03 08.03 Velka cena Opavy                                            výsledky     25m Opva
14.03 15.03 Veľká cena Trnavy                                           výsledky     25m Trnava
20.03 22.03 Jarná cena Žiliny                                               výsledky    50m Žilina
28.03 29.03 Veľká cena mesta Nové Zámky                         výsledky   25m Nove zamky
       
Apríl 2009    
  03.04 Školské M SR v plávaní ZŠ a SŠ                             výsledky  50m Poprad
04.04 05.04 Medzinárodné M- SR kategórie Masters                výsledky 50m Košice
18.04   Jarné majstrovstvá ZSOPZ - 1.kolo 25m Levice
18.04 19.04 Veľká cena Dolného Kubína-Žinčicový míting    preteky zrušené 25m Dolny kubin
24.04 26.04 Austria Meeting 50m Wien
25.04 26.04 Jarné majstrovstvá ZSOPZ - juh          preteky zrušené 25m Nitra
25.04   Jarné majstrovstvá BaOPZ "C", 1.+2.kolo 25m Malacky
25.04   Jarné majstrovstvá SSOPZ - dlhé trate 25m Banska Štiavnica
25.04   Jarné majstrovstvá VSOPZ - 1.kolo 25m Spiska nova ves
25.04 26.04 Veľká cena Českých Budejovíc 50m Budejovice
Máj 2009    
02.05   Memoriál Pavla Šteinera                                         výsledky  25m Martin
09.05 10.05 Trojstretnutie CZE- POL- SVK 50m Pol
08.05 10.05 ORCA cup                                                              výsledky   50m Bratislava
16.05   Jarné majstrovstvá VSOPZ - 2.kolo 25m Humene
16.05   Jarné majstrovstvá ZSOPZ - 2.kolo 25m Trenčin
16.05   Jarné majstrovstvá SSOPZ  50m Žilina
16.05   Jarné majstrovstvá BaOPZ "A", "B". "J+S", 1.+2.kolo 25m Malacky
17.05   Jarné majstrovstvá BaOPZ "A", "B". "J+S", 3.+4.kolo 25m Blava
do 17.05.2009 odplávať oblastné majstrovské súťaže                                                                                           
16.05 17.05  Veľká cena Ostravy 50m Ostrava
23.05 24.05 O Pohár mesta Handlová - kat-"C"                        výsledky  25m Handlova
29.05 31.05 Veľká cena Slovenska                                           výsledky    50m  Blava
Jún 2009    
06.06 07.06 Súťaž olympijských nádejí (juniorské kat. MEJ, EYOF) 50m Košice
                                                                               výsledky  
06.06   Memoriál P.Vajdu                zmena termínu na september 2009  25m Puchov
12.06 14.06 Letné Majstrovstvá SR žiactva A (roč. 95,96) 50m Šturovo
19.06 21.06 Letné Majstrovstvá SR žiactva B (roč. 97/98) 50/25m Humenne
26.06 28.06 Letné Majstrovstvá SR muži, ženy, juniori 50m Blava
       
Júl 2009    
03.07 05.07    
04.07 05.07 Majstrovstvá Európy juniorov - diaľkové plávanie OVPorec CRO
6.07 11.07 Letná svetová univerziáda - plavecká časť 50m Belehrad
08.07 12.07 Majstrovstvá Európy juniorov (jri 91-92, jky 93-94) 50m Praha
18.07 25.07 EYOF (jri 93-94, jky 95-96) 50m Fin
19.07 02.08 Majstrovstvá sveta (FINA) mužov a žien 50mRim
       
August 2009    
01.08 02.08    
08.08 09.08    
15.08 16.08    
22.08 23.08    
29.08   Štúrovské stovky 2009               propozície

50m Šturovo

       
September 2009    
05.09 06.09    
12.09 13.09    
19.09   Memoriál P.Vajdu                propozície   25mPUchov
15.09 20.09 Majstrovstvá Európy - Masters

50m ESP

19.09   LEN Congress  
26.09 27.09    
Október 2009    
03.10   Konferencia SPF  
10.10   Jesenné majstrovstvá BaOPZ - dlhé trate "A", "B", "J+S"

25m Blava

10.10   Veľká cena Púchova

25m Puchov

17.10 18.10 Štiavnický kahanec

 25m Banska Štiavnica

17.10 18.10 Plzenské šprinty

 50m Plzen

24.10 25.10 Jesenné majstrovstvá SSOPZ - dlhé trate

25m Žiar nad hronom 

24.10 25.10 Pohár Delfína

25m Nove Zamky

       
November 2009    
31.10 01.11 Maritim Cup 25m Trenčin
07.11 08.11 5.ročník Banskobystrický pohár 25m Banska Bystrica
07.11   Jesenné majstrovstvá SSOPZ 25m Handlova
07.11   Jesenné majstrovstvá ZSOPZ - 2.kolo 25m
07.11   Jesenné majstrovstvá BaOPZ "A", "B", "J+S" 1.+2.kolo 25mMalacky
08.11   Jesenné majstrovstvá BaOPZ "A", "B", "J+S" 3.+4.kolo 25m Bratislava
do 8.11.2009 odplávať oblastné majstrovské súťaže                                                                                                         
14.11   Jesenné majstrovstvá BaOPZ "C" 1.+2.kolo 25m MAlacky
14.11 15.11 Pohár rektora SPU 25m Nitra
14.11 15.11 Velka cena Znojma 25m CZE
20.11 22.11 Velka cena Brna 25mBrno
28.11 29.11 Memoriál Jozefa Baláža - kat."C" 25m Prešov
       
December 2009    
04.12 06.12 Multistretnutie 50m
04.12 06.12 Zimné Majstrovstvá SR žiactva B 25m Nove zamky
10.12 13.12 Majstrovstvá Európy v krátkom bazéne 25m TUR
11.12 13.12 Zimné Majstrovstvá SR žiactva A 25m Spišska Nova Ves
18.12 20.12 Majstrovstvá SR v krátkom bazéne - muži a ženy 25m Trenčin
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář